fajneciuchy.com.pl

Niebanalny napis na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla najbliższych

„Najlepsza mama na świecie”, „Jestem boski”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na udostępnianych w sprzedaży koszulkach. Dzisiaj nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, ale wszędzie tam, gdzie można kupić upominki i oryginalne gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie odróżniają od typowych koszulek, jednak tylko na pozór.

Czy odnosisz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest niebanalny? Jeśli tak, to ponadto zgłąb też zamieszczony tutaj podobny materiał.

Nadruki na koszulkach – i to dodajmy śmiesznym napisem – to doskonały wybór, jeżeli chcielibyśmy dać komuś osobliwy prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata lub co ci się nie podoba w swoim znajomym? – wybierz i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę odrobaczanie psów przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka z ciekawym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać – ciekawa propozycja.

Koszulki o jakich mowa z miejsca zwracają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że oryginalny slogan czy grafika to najlepsza reklama. Jeśli nosimy koszulkę ze śmiesznym napisem poniekąd reklamujemy siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jakie mamy usposobienie. Rzecz jasna wybór hasła powinien być właściwie przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki rezultat osiągniemy nosząc taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Współcześnie istnieje wiele firm, które wyprodukują dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem – na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie takie koszulki. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby zakładać każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeżeli chcesz podkreślić otoczeniu, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na nadruk z takim właśnie hasłem. Na pewno zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć okazje się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką zachęcisz innych do niebanalnych rozwiązań i oni również skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to doskonały sposób na prezent, ale również na podkreślenie swojej oryginalności i charakteru.