fajneciuchy.com.pl

Ciucholandia

Zainwestuj w siebie

lifting
Według badania, o którym donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta wyraża swe niezadowolenie z wyglądu zazwyczaj 36 razy dziennie. Współcześnie, gdy kuszą nas wspaniałe środki korygujące nasze niedoskonałości, nie mamy obaw by z nich korzystać. Które zabiegi polskie kobiety wykonują najczęściej?

Wytworny dżentelmen to przede wszystkim mężczyzna w garniturze

paski damskie i męskie

Moda jest w dzisiejszych czasach bardzo relewantnym aspektem naszego życia i możemy przeznaczyć jej sporo czasu. Znaczenie ma każdy dodatek i szczegół, który wzbogaca strój i przydaje całości jakiś charakter. O ile w sytuacji kobiet jest to problem raczej normalna, to w przypadku panów dopiero w ostatnim czasie zaczęto się tym tak naprawdę ciekawić. Coraz więcej mężczyzn kieruje uwagę na to co ubiera i jakie kupuje akcesoria. Wyszukują artykułów solidnych i gustownych, jakie sprawdzają się jednakowo w powszedniej kreacji, jak i chociażby biznesowej. Co ważne, tyczy się to nie tylko ubrań, ale dodatkowo akcesoriów. Z tego względu gro znanych firm tworzy atrakcyjne oferty w oparciu o wymagania nowoczesnych mężczyzn.

Włosy to wizytówka kobiety. Dbajmy o nie z rozmysłem!

Kosmetyki

Nie da się ukryć, że włosy stanowią jeden z najważniejszych walorów kobiety. Bujna i pełna blasku czupryna przyciąga wzrok mężczyzn i podkreśla urodę jej właścicielki. natura nie zawsze jest jednak tak samo wspaniałomyślna i wiele pań musi borykać się z przerzedzonymi czy suchymi kosmykami. Często jest też tak, że za nieestetyczny wygląd fryzury ponoszą winę same kobiety.