fajneciuchy.com.pl

Ciuchy XXL

zakupy
Gdy ważymy sporo kilo pojawia się kłopot z doborem ubrań. Ale problem ten najczęściej jest w naszej głowie. To nie jest tak, że nie robi się ubrań dla osób mających rozmiar 40 i większy, to raczej zdarza tak, że jest nam ciężko powiedzieć o tym, że potrzebujemy tak duży rozmiar. A prawda jest taka, że ciuchy na wieszakach są od naprawdę małych do naprawdę sporych.

Kolekcja ubrań Fall for Sea-Green
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Ostatnio moda dla puszystych zaczęła się niezmiernie szybko rozwijać. Możemy, więc zobaczyć w sklepach identyczne sweterki dla osób mających rozmiar 38 i ludzi, którzy mają rozmiar 42. Moda dla osób z nadwyżką kilogramów jest całkiem zwyczajna. Chociaż trzeba przyznać, że projektanci muszą robić wyjątkowe fasony dla ciuchów o większych rozmiarach, by w jakiś sposób kształtowały one sylwetkę. To najlepszy pomysł, by optycznie poprawić figurę grubszej osoby, by i ona sama świetnie czuła się w konkretnym stroju. Nie zapominajmy o tym, że duża część dobrego look’u to dobry nastrój konkretnej osoby – (czytaj więcejczytaj więcej).

Na chłodniejszy czas
W ciągu całego roku zmienna jest nie tylko pogoda, ale zmienna jest również moda, którą można dostrzec na ulicy. Pory roku sprawiają, że zmieniamy nasze odzienie. Na jesień zima 2014 domy mody pokazują nam naprawdę duży wybór. Nie chodzi jedynie o krój, ale też o kolor. Chłodniejsze pory tego roku powinny być kolorowe. Właściwą bazą staną się wszystkie odcienie brązu od jasnego kremu po ciemny brąz, ale warto do tego mieć jakiś fajny barwny dodatek. Moda dla kobiet i mężczyzn w każdym rozmiarze tej jesieni i zimy nas zaskoczy. Poza ty moda dla puszystych osób, jest pełna ciekawych dodatków – zobacz Kreator Mody.

Warto, więc nie ukrywać nadmiaru kilogramów pod za dużymi ubraniami, bo w ten sposób tylko dorzucamy sobie jeszcze kilka nadprogramowych kilogramów. Odpowiednio dobrana odzież dla kogoś większego sprawi, że w pewnym stopniu niedoskonałości nie będą aż tak rzucały się w oczy. Warto korzystać z opcji, jakie daje dzisiejsza moda. Co ważne jesienią i zimą nie musimy tak jak latem pokazywać tak wiele ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które muszą kupować duże ubrania. Dobrze też pamiętać, że kupno za małych ubrań jedynie uwypukli nasze niedoskonałości – proste porady.

(czytaj dalej tutaj)