fajneciuchy.com.pl

Parę ciekawostek na temat najbardziej kokieteryjnych elementów damskiej garderoby

Kobieca garderoba kryje wiele równych kreacji. Jedna trzydziestolatka woli sportowe dresy, a inna bez przerwy kupuje szykowne kostiumy. Kiedy jedna dama uznaje tylko spodnie, to tabun innych przedstawicielek płci pięknej zakłada krótką spódnicę nawet w kilkustopniowe mrozy. Opisując zawartość kobiecej szafy trudno byłoby nie powiedzieć paru słów o tych częściach odzieży, które są znakiem rozpoznawczym kobiecości. A każdy pan świetnie wie, że tego typu odzież zarazem bywa naprawdę zmysłowa.

buty - odbitka

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szyldy z napisem triumph bielizna (biustonosze miękkie tanie) absorbują uwagę wszystkich elegantek, tak tych czterdziestoletnich, jak i tych o dużo starszych. Firmowe biustonosze czy figi bywają artykułem bardzo pożądanym głównie przez te reprezentantki płci pięknej, które uwielbiają ładne i modne, a także komfortowe w noszeniu ubrania oraz dodatki. Bielizna z wyższej półki z definicji jest solidniejsza i staranniej uszyta. Przy tym materiał jest lepszy jakościowo i stąd figi z delikatnej satyny zakłada się z wielką przyjemnością. Trzeba jednak pamiętać, by markową bieliznę prać oddzielnie, bowiem kiedy przez przypadek trafi do pralki wraz z pościelą, to oczywiście nie będzie już tak pięknie się prezentować.

Marlin Monroe była kobietą, która stała się symbolem atrakcyjności jeszcze za życia. Wielbiciele tej blondynki zapamiętali jej niezwykle kobiece kreacje, a szczególnie rozkloszowane sukienki. Obecnie moda nie jest nazbyt łaskawa dla tego typu fasonów, lecz krótkie i dłuższe suknie są ciągle obowiązkowym elementem kobiecej garderoby. Okazuje się także, że w żadnym razie nie trzeba kupować tylko typowo wizytowych kreacji – przecież sukienki dzienne mogą niewątpliwie zastąpić lekko zniszczone jeansy. Kobiety zazwyczaj wybierają modele uszyte z miękkiej dzianiny w nieintensywnych kolorach. Modne trzydziestolatki uwielbiają wkładać te sukienki zwłaszcza wtedy, kiedy są w ciąży. Takie ubranie nie krępuje ruchów, a przy tym pięknie podkreśla figurę przyszłej mamy.

Wedle maksymy nie wypada oceniać książki po okładce. Tymczasem elegantki raczej nie przejmują się takimi mądrościami i jadą do galerii handlowych z myślą o kupnie następnej spódnicy lub bluzki. Złośliwi tymczasem przekonują, że panie kupują te najładniejsze, a czasem i zmysłowe kreacje nie dla siebie ani swojego faceta, ale po to, by wzbudzić zazdrość u najlepszych kumpelek.