fajneciuchy.com.pl

Jesteś zatrudniona w biurze? Musisz nosić gustowne ubrania

Panie pracujące w biurze muszą liczyć się z pewnymi zasadami dotyczącymi ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na luźne sukienki lub zbyt krótkie spódniczki, gdyż muszą pracować z klientami bądź partnerami biznesowymi oraz zawsze prezentować się stylowo.

kobieta

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz wygląd ma duży wpływ na kontakty z ludźmi, a własnym ubiorem można zaznaczyć respekt dla drugiego człowieka. Jak zatem wybrać najlepsze stylizacje do biura? U kobiet zawsze sprawdzają się żakiety, które można założyć zarówno do spodni, jak też do spódniczki. Muszą być zharmonizowane kolorystycznie oraz pod względem tkaniny, aby stanowiły spójną całość. Najlepsze są stonowane kolory, które nie zwracają uwagi – z apaszką za to bądź z butami możemy odrobinę zaszaleć, by lepiej się czuć i mieć fajny humor każdego dnia. Kobiety nieraz ubierają sukienki, przy czym należy pamiętać, aby nie miały za głębokiego dekoltu oraz nie odkrywały ramion.

Ciekawi Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz sprawdź, jak podchodzi do tego tematu inny autor w treści swego wpisu.

Latem, aby nie czuć upału, wystarczy zdecydować się na sukienkę z lekkiego, zwiewnego materiału, a rękawek z pewnością nie będzie nam przeszkadzać. Jeśli chodzi o bluzki damskie, do każdego ubioru sprawdzą się bluzki posiadające kołnierzyk.

kobieta

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Są niebywale gustowne oraz pasują nawet na ważne spotkanie biznesowe w lokalu. Wybierajmy bluzki z tkanin, które się nie gniotą, by za każdym razem wyglądać dobrze. Jeśli nakładamy zwykłą bluzkę, ostatnio bardzo modne są dopinane kołnierzyki. Można dobrać je w zupełnie innym kolorze aniżeli kolor bluzki, by jednocześnie pełniły funkcję ozdoby. Wtedy warto jest już zrezygnować z dużego naszyjnika, gdyż taki kołnierzyk w zupełności wystarczy.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć o długości spódnic oraz sukienek – najbardziej wymagana jest długość do kolan, a oprócz tego zawsze powinno się zakładać rajstopy bądź pończochy, bez względu na pogodę. Poza wyborem konkretnych części stylizacji ważne jest również, aby ubranie zawsze wyglądało schludnie, a zatem było czyste i porządnie wyprasowane. Nie można też zapominać o dodatkach, m.in. o delikatnej biżuterii i dopracowanym makijażu.

Czy chciałbyś poznać omawiany temat z odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to zdobądź użyteczne szczegóły (http://magross.pl/molykote/molykote-111-compound/), które zaprezentowane są na tej stronie.

Włosy powinny być gładko zaczesane albo upięte, a manicure – staranny. Takie drobne szczegóły mają bezapelacyjny wpływ na cały wygląd, toteż na nie także warto jest zwrócić uwagę, by ładnie wyglądać i dobrze się czuć.