fajneciuchy.com.pl

Jak dobierać biżuterię, by prezentować się fantastycznie? O czym trzeba pamiętać?

wizja - odzież
Biżuteria to wyznacznik kobiecości. Nadaje szyku, klasy, uwydatnia urodę każdej z pań. Bez dwóch zdań każda kobieta przegląda Internet poszukując biżuterii wpisującej się w indywidualne wymagania i potrzeby.

Bransoletka
Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Wystarczy wstukać frazy typu „bransoletki z kamieni” czy „biżuteria (zobacz także Zawieszki do bransoletki modułowej) sklep internetowy” Wypada zacząć od tego, że dopasowując biżuterię nie powinnyśmy przesadzać. Często zastosowanie zbyt wielu komponentów biżuterii da rezultat odwrotny do zamierzonego. Minimalizm i prostota to właściwie zawsze klucz do sukcesu. Kolejna zasada stanowi, że nie należy łączyć ze sobą błyskotek srebrnych ze złotymi. Ze złotem można bez dwóch zdań zestawiać bransoletki z kamieni. Koniecznie wypada mieć na względzie, że nie każdy dodatek będzie właściwy na daną okoliczność.

Na formalnym spotkaniu, w pracy lepiej sprawdzą się uniwersalne modele. Jeżeli natomiast planujemy wyjście na randkę czy na dyskotekę, swobodnie możemy zdecydować się na coś bardziej oryginalnego. Kolczyki są w stanie podkreślić nasze spojrzenie. Dobrze pamiętać, że błyskotki zielone uwydatnią oczy piwne, fiolet fantastycznie będzie współgrał z tęczówkami niebieskimi, a brąz współgra z zielonymi tęczówkami.

Zakupując kolczyki warto jest dobrać je do kształtu twarzy.

Niezwykle interesują nas Wasze opinie. Czy masz pytania? (https://laversa.pl/Sukienka-czy-garsonka-na-wesele) Jeżeli tak, to zachęcamy do pisania. Z radością ustosunkujemy się do najmniejszej wiadomości.

Jeśli nasza twarz jest kwadratowa, warto wybrać długie, wiszące błyskotki. Małe kolczyki sprawdzą się u pań o pociągłej twarzy. Generalnie pamiętajmy, że kształt kolczyka powinien być przeciwieństwem kształtu twarzy. Wybór biżuterii powinna również determinować nasza budowa ciała. Kobiety, które cechują się bardziej krągłymi kształtami raczej powinny decydować się na długie korale czy grubsze łańcuszki. Kobiety o drobnej budowie rewelacyjnie będą prezentować się z krótszymi naszyjnikami, cieńszymi łańcuszkami. Wreszcie biżuteria musi komponować się ze strojem.

Jeżeli wybieramy prostą, uniwersalną sukienkę, przykładowo małą czarną, możemy zdecydowanie pozwolić sobie na odważne, wyraziste dodatki. Jeśli jednak planujemy wskoczyć w suknię, która sama w sobie jest błyszcząca i zdecydowanie przyciąga wzrok, lepiej wybrać dodatki bardziej stonowane. Ciekawą biżuterię zakupić można w Internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wstukać frazę „biżuteria sklep internetowy”.