fajneciuchy.com.pl

Dlaczego panie tak ochoczo zakupują stroje w sklepach z odzieżą używaną

Panie wiodą prym w chodzeniu na sprawunki, a zwłaszcza do sklepów odzieżowych. Późnojesienne kurtki czy letnie sukienki nie są asortymentem deficytowym, ale w firmowych sklepach ich cena jest dość astronomiczna – wystarczy popatrzeć na metki w trakcie sezonowych promocji, aby przekonać się, ile zarobkują na nas sprzedawcy.

sklep z ciuchami

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com
Z tej właśnie przyczyny wiele osób decyduje się robić sprawunki w second-handach, które bywają obecnie licznie wizytowane przez przedstawicielki płci żeńskiej w młodzieńczym i dojrzałym wieku. Niska cena nie jest jednak jedynym powodem, dla którego pod drzwiami takich sklepów z odzieżą ustawiają się co rana długie kolejki.

Chcąc i planując stworzyć własny lumpeks, należy sobie wygooglować dobrego dostawcę towaru. W tym celu warto sprawdzić, gdzie w okolicy zlokalizowane są duże hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej. Takie miejsca powinny obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi nabywcy nie kupią w żadnym innym sklepie – www. A legendarne, krótkie kurtki ze skóry czy nieśmiertelne dżinsy, wystawione na pokaz w witrynach sklepów, będą działać na przechodzących trotuarem jak lep na muchy.

Rewelacyjnie zaopatrzone hurtownie odzieży używanej są w stanie zapewnić nam krociowe zyski jeszcze na inny sposób. Do każdych ubrań niezbędne są dodatki: torby, szaliczki, a także buty (odzież używana hurtownia). Niektóre osoby będą odwiedzać lumpeksy, bo szukają niebanalnych, designerskich dodatków do swoich nowo zakupionych ubrań – Niektóre okazje (randki, zloty absolwentów szkół) wymagają, aby prezentować się szałowo, a są i takie osoby, które w tygodniu również cenią sobie nieco ekstrawagancki wygląd.

Wciąż masz duże kłopoty z odnalezieniem ciekawej oferty? Nie martw się – sprawdź te propozycje (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/spiwory-i-maty/spiwory-i-maty-samopompujace), one z pewnością Cię nie zawiodą.

Warto więc już na początku sprawdzić, czy wypatrzona przez nas hurtowania jest na tyle duża, że oferuje i taki asortyment.

Kolejki, które można zobaczyć przed szmateksami nawet na 30 minut przed ich otwarciem, z jednej strony bardzo dziwią obcokrajowców, a z drugiej unaoczniają mieszkańcom naszego kraju, jak dochodowy bywa to biznes. Powodzenie oczywiście nie zależy tylko od wyboru dostawcy, którymi są hurtownie odzieży używanej. Konieczna będzie dobra lokalizacja, gdzieś w niedaleko miejskiego rynku, uśmiechnięci i znający się na modzie ekspedienci, a także… odrobina szczęścia.

Źródło: Scand-all