fajneciuchy.com.pl

Chciałbyś podarować niezwykły upominek? Zadbaj o jego przekaz dla bliskich!

nadruki na upominkach
Coraz szybciej przychodzi czas intensywnego poszukiwania prezentów. Każdy z nas zna kogoś, kogo chce obdarować czymś niezwykłym, oryginalnym, a może czymś wielce osobistym i skierowanym wyłącznie do tej postaci. Książka albo płyta nie zawsze zaspokoi ten warunek, chyba że uda nam się uzyskać autograf autora dla obdarowanego. Jakie inne rzeczy w związku z tym możemy darować?

nadruki na koszulkach
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Ciągle dobrym, aczkolwiek już nie najświeższym, konceptem są wszelkiego rodzaju przedmioty z napisami. Jesteśmy w stanie polecić nadrukowanie jakiegoś dowcipnego określenia, tajemniczego hasła przedstawionego wąskiemu gronu przyjaciół, jakkolwiek może to być również przekaz całkiem poważny, np. fragment z ukochanej książki ewentualnie z własnej wypowiedzi osoby, której wręczymy podarunek. W zależności od tego, jakie treści wyznaczymy, dopasujmy do tego odpowiedni przedmiot. Dość bezpieczne wydają się kubki z tworzywa, ale podobnie przyzwoicie może to być pojemnik na herbatę, ramka na zdjęcie, a może pendrive czy elegancki długopis. nadruki na upominkach nie są drogie, przeważnie ich cena zależy od wielkości nadruku, czasem też od typu obiektu, jaki ma robić za fundament. Wobec tego warto przeanalizować, jaki impuls w największym stopniu trafi do serca naszego bliskiego. Osobnym zagadnieniem są nadruki na koszulkach (dowiedź się więcej). One najczęściej bywają śmieszne lub demonstracyjne. Trzeba uwzględnić, że jakość tkaniny koszulki jest różna, chociaż oczywiście powinno się nadruki (przejdź do oferty) robić na koszulkach dobrej klasy. Nie każdy (nadruk na materiale) da się też poprawnie wykonać na tkaninie kolorowej – może być tak, że przyzwoicie będzie wyglądać wyłącznie na białej. Tak czy inaczej, znajdźmy dobrą, sprawdzoną jednostkę do wypełnienia naszego zamówienia, tak by napis na koszulce nie sprał się po kilku praniach.

Nadruki na przeróżnego rodzaju gadżetach są stosownym sposobem na spersonalizowanie prezentu. Tyczy się to nie tylko darów świątecznych. Ważne tylko, by nadruk był kulturalny, a już szczególnie nie był przykry dla osoby, której dajemy prezent. Nasz wkład w sfinalizowanie takowego podarku z pewnością zostanie wtenczas zauważony.